Zabawki dla dzieci, Szybkie i zabawne pędzące żółwie

Pędzące żółwie – planszowa gra dla całej rodziny

Pędzące żółwie – planszowa gra dla całej rodziny

“Pędzące żółwie” to planszowa gra dla całej rodziny, która polega na poruszaniu się po planszy i zbieraniu jak największej ilości karty. Aby wygrać grę, należy dotrzeć do mety jako pierwszy. Gra jest bardzo prosta i szybka, a jej celem jest śmiech i zabawa. “pędzące żółwie (nowość i bestseller)” to idealna gra dla dzieci, które uczą się liczenia i rozwijają swoje umiejętności motoryczne. Jest to także świetna gra dla dorosłych, którzy chcą się zrelaksować i odpocząć od codziennych obowiązków.

Gra planszowa dla całej rodziny

Pędzące żółwie to gra planszowa, która sprawia, że cała rodzina się śmieje. Jest to gra, w której uczestnicy wcielają się w role żółwi, a celem gry jest dotarcie do mety jak najszybciej. Aby to osiągnąć, gracze muszą poruszać się po planszy, unikając przeszkód i używając kart akcji. Pędzące żółwie to świetna gra dla całej rodziny, która sprawia, że ​​każdy się bawi i śmieje.

Żółwie pędzące – planszowa gra dla całej rodziny

Żółwie pędzące to gra planszowa, która jest świetną rozrywką dla całej rodziny. W grze uczestniczy od 2 do 4 graczy, a jej czas trwania wynosi około 30 minut. Celem gry jest dotarcie jak najszybciej do mety, a także zbieranie jak największej ilości owoców. Gracze mogą poruszać się po planszy według wskazań kart, a także mogą wykonywać ruchy specjalne, takie jak skoki i rzuty.